| cotzobello a întrebat:

In luna iulie mi-am inceput viata sexuala(inainte de asta am aflat ca am o usoara anemie.cam toata vara am facut greva foamei)am menstruatia regulata de 28 de zile si mi-a venit in fiecare luna la timp(cu 2-3 zile inainte de a-mi veni imi este ceva mai rau decat imi era inainte de a-mi incepe viata sexuala)si cam de atunci imi este aproape in fiecare dimineata rau(pana mananc si uneori simt ca ma arde stomacul...in restul zilei nu prea am deloc chef de mancare)iar seara cand ma pun in pat imi simt capul foarte greu... pot fi insarcinata? sunt paranoica m-am protejat mereu. ce se intampla cu mine?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata. mai degraba bolnava de la "greva foamei".

| lolitasweet a răspuns:

Deaceea am intrat si eu aici sa vad ce mi se intampla ...am doar 13 ani si normal ca nu mi-am inceput viata sxuala.nici macar nu am prieten. Acum cateva zila a dat masina peste mine(nu am patit nimic grav)si nu pra am mai avut pofta de mancare, si char acum ma arde stomacul deci nu pot decat sa iti spu un singur lucru...incearca sa mananci:*

| mitzu_2136 a răspuns:

Cel mai bine este sa-ti faci un control... poate sa fie din cauza alimentatiei, tigarilor in cazul in care esti fumatoare dar cum am spus cel mai bine este sa-ti faci un control