| Ryana_4764 a întrebat:

AZi am avut primul contact sexual cu prietenul meu, sau cel putin asta am incercat. Insa el a ejaculat chiar in momentul cind mi-a introdus penisul in vagin... Exista oare sanse sa fi ramas insarcinata? :S Tin s mentionez ca am folosit prezervativ!

Astept parerile voastre... Mrs anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| IloveDamon a răspuns:

Cum sa? offf, cred ca te-a dezamagit un picsigh ma roog, daca ai folosit prezervativ si sperma nu a fost introdusa in vagin atunci nu prea ai sanse sa fii insarcinatahappy

6 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Daca a ejaculat in prezervativ nu este nici o problema.

| AnnaMaria a răspuns:

Daca nu ati folosit prezervativ normal ca exista sansehappy

| AnnaMaria a răspuns:

A,nu am citit toata intrebarealaughing nu exista sanse.

| Arh123 a răspuns:

Buna Pai depinde daca o ejaculat sperma prezervativ nai nimic daca o ejaculat in vagin ia anticonceptionale da daca ai pana in 19 ani ai belit coclengeru!

| stephanny a răspuns:

Daca a fost un contact protejat nu, dar in extrema opusa ai sanse destul de mari.

| Vegapunk a răspuns:

De ce crezi ca a folosit prezarvativ? oare ii era frig?