| estera a întrebat:

Ce ochi va plac si de ce? ce parere aveti despre ochii vostri?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Depinde si cum se asoreaza de exemplu la parul brunet iubesc ochi albastri, iar la parul blond sau saten imi place cei caprui love struck, eu am ochii caprui si sunt satena decicred ca se potriveste, s ochii caprui sunt preferati mei oricum happy

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui happy

| DiaNa357 a răspuns:

Buna.happy
Mie imi plac foarte mult ochi caprui la baieti:X:X:X.Imi plac deoarece eu ii am albashtri si m-am cam plictisit de albastrulaughing.
Dar daca as intalni un baiat cu ochii albasti si foarte dragut, as fi cu el, nu m-ar interesa culoarea ochilor.
Si imi plac ochi meihappy.

| TitiDrLove a răspuns:

La o fata imi plac ochii albastrii cei mai mult.Eu ii am tot albastrii inchis, pupilele mari. iar cand privesc in ochii astia parca pot vedea orice... ma trec fiori blushing P.S.:Si cu ochii verzi patesc la fel.

| Addiction a răspuns:

Imi plac orice culoare la ochi, formele mari. Eu am ochii cu nuante de verde albastru, su si galben, si sunt mari>>deci imi plac mult.

| Deeviiil a răspuns:

Eu am ochii verzi mai deschis, de obicei mi se fac catre pupila un fel de galben si restul` is un verde din ala asa fain=p~adorr ochii verzi deoarece mereu au alta nunanta de verde si ii chiar calumea mai ales ca se vad si fain:X

| Bulinutsaa_7949 a răspuns:

Ochii mei sunt de culoare albastra. consider ca depinde si de felul in care sunt scosi in evidenta. pot fi o culoare deosebita insa genele blonde, si sprancenele la fel nu ii ajuta. eu una nu m-as vedea cu alta culoare.