| Mamasita15 a întrebat:

In prezent am 14 ani
mama s-a despartit de tatal meu, si si-a gasit un altul:tatal meu vitreg
anul trecut tatal meu vitreg tot se dadea la mine ma saruta etc
tot anul trecut tatal vitreg m-a violat dar nu a dat in mine sau altele
iar mie mi-a placut cum a mers treaba
luna trecuta m-a intrebat daca am vrea s-o facem iar eu am acceptat
imi place la nebunie cum isi face treaba cu sexul
credeti ca sunt nebuna?

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu esti nebuna. esti distrusa pe viata! si o mare panarama desigur. happy

adevarul doare?

38 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Si sunt sigura ca totul e real.Ha ha ha, ce-am mai ras.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da-ti place sa te amuzi pe seama noastra, nu?laughing

| Marijuana a răspuns:

Nu e nimeni in masura sa te judece, dar un singur lucru` iti spun, esti o c-u-r-v-a!

| Papusik a răspuns:

Ce parere are mama ta despre asta?

| ionutzul31 a răspuns:

laughing Nu, de ce ai fi ma rog?
Doar e tata vitreg...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Aaa app...

si esti si cea mai josnica persoana daca esti in stare sa ii faci una ca asta mamei tale.totusi ai 14 ani si poti sa gandesti si tu ca un om, nu ca o creatura obsedata de sex.iti mai si placee cica. c***a de mica!

| dreamgirl16 a răspuns:

Esti total.si complet. distrusa~ Ai grija ca tu si mama ta sa nu aveti 2 copii a carui tata sa fie acelasi~happy Distrus`ooo! Ha, ha, ha nu te poti numi "om normal"!

| zuzu a răspuns:

Iti lipsesc tigle de pe casa oh go on`. si esti si Curva p desuprasmug. O curva fara acoperis :]].

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

:O pai ceva probleme psihice ai.dar nu e numai vina ta ci si a bolnavului ala de "tata". A stiut cum sa te ia ca sa te simti bine si acum profita de tine.Pacat.oricum orice am incerca noi sa-ti spunem aici e degeaba ca tu n-o sa renunti la asta asa ca... Oricum o sa-ti dai seama mai incolo ca ai devenit o distrusa. Vezi sa nu ramai si gravida.Si app: ala se culca si cu mama ta si cu tine.crezi ca e normal`? e logic ca nu tine la mama ta si la tine nici atat si vrea doar sex.isi bate joc de aman2. nici nu vreau sa ma gandesc la mama ta saraca cand o sa afle. Baftawinking

| BAIATUL a răspuns:

Esti dementa tu doamne fereste cum sa o faic cu unu de 3 ori mai mare ca tine? Dar dac aiti palce fwtete in continuare cu nenorocitul ala caruia ii spui tata vitreg doamne fereste daca te simti bien cu ala inseamna ca esti dusa cu pluta.

| toxik a răspuns:

Te omoara maicata daca aude asta laughing

| MyFirstLove a răspuns:

Infecto.

| alinpocris10 a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa iti cauti un prieten la care sa simti iubire si de toate nu cu tatal tau. Ce a facut el se numeste pedofilism, viol si abuz. Cand o sa cresti mai mare o sa regreti ce ti-a facut si o sa il dai pe mana politiei dar mai bine fa-o de acum discuta cu mama ta. Daca vrei sa faci sex fa-o cu un baiat de varsta ta mai mare pana max 16 ani sa te iubeasca si astea nu cu tatal.
Ce nu o mai place pe mama ta si ii place de fisa raised eyebrows Nebuna nu esti dar usor influentabila da. Daca iti dau o papusa barby si inca ceva pe langa faci la fel si cu mine si cu toti ceilalti de pe TPU? Cred ca nu deci alege acum pana nu ai sa suferi.

| girl001 a răspuns:

Hahaha inca mai intrebi.Trebuia sa incepi viata sexuala dupa parerea mea cu o persoana iubita, o persoana de incredere si care tine mult la tine da nu cu tatu! Esti dusa rau!

| Chrisz a răspuns:

Esti o mare nebuna SI fara minte!

| luly16 a răspuns:

Cu tatal tau? esti nebuna thu?

Răspuns utilizator avertizat
| iiConspire a răspuns:

Lol esti nebuna zii lu maicata ca ala doar profita de tine pun pariu ca si de asta ii cu maicata zii lu maicata ce o facut ca asta nu-i normal happy noroc

| iiConspire a răspuns:

C**va! Prostituata ce esti HUA

| Casandra a răspuns:

Da...esti nebuna

| ReiVaN a răspuns:

Shoot yourselflove struck happy
te f. team eu daca asta vroiai.sad

| Liebe a răspuns:

Nea...deci cred ca intrebarea asta a fost pusa la vrajeala sincer oh go on

| FesCuDungi a răspuns:

Orice vom zice noi pe aici, nu cred ca vei renunta, dar mai bine ai discuta cu mama ta! totusi, ar cam fi vorba de un viol! nu esti nebuna, ci doar debusolata! (pe.s.: asta e caterinca ce faci tu pe aicilaughing)

| BloodxD a răspuns:

Clar! Eşti retardată, sincer...

| KidaxRawr a răspuns:

Poftim? Asta clar e on nebunie. Tatal tau vitreg doar profita de tine! Nici nu merita sa fie numit "Tata" chiar daca iti este tata vitreg. Poate raspunsul meu te-a suparat.dar asta e adevarul.You gotta face the real life.

| RyGoLeTa a răspuns:

Doamne,daca tot iti venise de sex,mai bine iti gaseai si tu un iubit cu muschi,dala sexy,si te dezbraca el si era alta treaba,si nu stiu dar nu este normal, dar faptul este consumat, ce sa mai vorbim.

| jadir a răspuns:

Si uite asa intrebarea ta a ajuns la cele mai populare, vrajeal.

| bluuuu a răspuns:

Draga mea suntem noi pe TPU dar asa ceva vezi numai la striri. ar fi bine sa ii zici mamei tale.crede-ma.nu e bine ce fac. macar nu e bine pentru organismul tau sa o faci asa te tanara. mai ales daca ti-a venit ciclul e posibl sa fi insarcinata. nebuna.

| Pawy a răspuns:

Nu esti nebuna...cretina,disperata de sex, dar nu nebunabig grin
Si ziceai ca ai 14 ani, no>...