| mirela94 a întrebat:

In primul rand buna. Acum: este un baiat in grupul meu de prieteni pe care il plac si nu stiu daca si el ma place mai mult decat ca pe o prietena. La ziua de nastere a unui prieten comun am primit provocare sa ne sarutam 3 secunde iar acestea sau cam prelungit cu inca cateva secunde. Faza e ca el ma ia in brate, ma ia de mana, ma mai pupa pe obraz...intelegeti voi. A si imi spune ca ma iubeste si are pretentia sa-i zic si eu atunci cand imi spune el. Credeti ca ma place, adica simte ceva pentru mine? Si ce as putea sa fac sa-i dau de inteles ca il plac mai mult decat ca pe un prieten?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

U laughing ai răspunsu' singură prin comportamentul lui. Te iubeşte când te mai ia în braţe, te sărută, te ia de mână, îţi zice te iubesc fă şi tu strânge-l, sărută-l şi nu-l lăsa să se „desprindă", strânge-l ceva mai tare de mână pentru cateva secunde şi când îţi zice te iubesc spune-i măcar „şi eu"dacă nu vrei să spui la fel „te iubesc"

Ai grijă de tine.
FantaSZy.

2 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Cum sa nu! Te iubeste foarte mult prin descrierea facuta de tine.Acum tu trebuie sa faci primul pas, dar fara gresala.Noroc! happy

| Simonaa5 a răspuns:

Normal! Nu sunt destule dovezihee hee Eu cred ca sunt suficiente.