| danycsbraila a întrebat:

In primul rand buna la toate fetele am si eu o intrebare sa va adresez cum e bine ca sa vb un baiat cu voi. eu am o problema daca vb frumos nu e bine daca vb dulce iar nu e bine daca le iau al vrajeala iar nu e bine voua cum va place mai fetelor sa vb un baiat cu voi. astept si eu raspunsurile voastre mutltumesc mult.

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In primul rand nu imi place sa aud replici de agatat supuse intr-o doara cu un zambet cretin pe fata.In al doilea rand sa-mi vorbeasca sincer, sa se uite in ochii mei si sa fim pe aceeasi lungime de undahee hee
Si in ultimul rand sa stie sa ma indispuna dupa o zi grea cu glume sau facand haz de necazul meutongue

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu conteaza asa mult ce le spui ci conteaza cum spui, atitudinea. Daca nu-ti ies manevrele inseamna ca te miros rapid a disperarehee hee Ele vor pe cineva care sa le "ridice", "sa le ia in barca", nu un bagaj. Poarta-te ca si cum ai avea ceva ce le trebuie si o sa le dai cu bucurie daca stiu sa se poarte. Greu de explicat, sper sa nu sune aiurea.

cami
| cami a răspuns:

Sa mi se spuna ceva inteligent, si corect gramatical, pe mine ma da pe spate cu asta. Deci, vorbeste exact asa cum ar trebui s-o faci.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Degeaba iti spunem noi cum vrem sa vorbestipentru ac fiecare fata e cu parerea eiwinking
Cea ce trebuie tu sa faci este sa observi cum e acea fata happyDaca este cuminte si mai timida trebuie sa ii vorbesti frumos.Si sa o iei cu incetul big grin
Daca e mai rebela ii vorbesti mai la vrajealalaughingMai glumest...big grin
Succes!kiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca totul e sa spui vorbele din suflet, sa crezi si tu ce spui daca vrei sa fii crezut si de ele, dar daca le esti indiferent te chinui degeaba.

| Hombre a răspuns:

Poti sa le iei cum vrei daca nu le mananca curu vrajesti degeaba. Dale bani si poti sa-ti pui fermoar la gura.

| Anemona a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbeasca destul de frumos dar sa te mai si tachineze cateodata. oricum incearca sa nu pari un cuceritor si sa ai replici dintralea ''de agatat''. incearca sa fii natural si sigur fata te va aprecia.nu fii incordat cand vorbesti cu ea! nu te gandi ce urmeaza sa spui! fii relaxattongue.si foarte important. vorbeste din inima:*succes

| anka a răspuns:

In primul rand trebuie sa vorbesti sincer. Dulcegariile nu sunt apreciate de toate fetele si poate parea ca iti bati joc. Eu personal prefer baietii care vorbesc cu respect si nu folosesc cuvinte obscene.

| Adyna_2391 a răspuns:

Buna, dragul meu eu cred ca nu e necesar sa incerci toate modurile de a vb cu o fata, Consider ca important e sa fi tu insuti si sa vb cu fetele cum simti tu ca trebuie, pentru ca cine te place te accepta asa cum esti si oricum ai vorbi(excluzand modul de a lua la misto)>)

| Te besk a răspuns:

Poi nu stiu cu si cu ce te pot ajuta, dar incerc.Cand stai de vorba cu o fata sa nu ii arati ca esti atras de ea sau sa nu te blabai cand stai de vorba cu ea.Fii dragut, sa nu incepi dintr-o-datasickVrei sa fii cu mine.Mai asteapta si tu cateva luni poate mai multi luni ca sa ii cunosti persoana si sa faca si ea la fel si nu te uita doar la frumusete nu doar frumusetea conteaza. Conteaza ce e inauntru.

Succes

| Mystique a răspuns:

Adevarul e undeva la mijloc, incearca mix din amandouahee hee daca vb prea frumos pari pampalau, iar daca o dai prea rau in vrajeala, pari nesimtit. Oricum 'VRAJEALA'nu prea e cuvantul potrivit, incearca mai degraba sa la faci sa rada, dar printr-un umor unteligent, daca ma intelegiwinking nu texte rasuflate ca nu mai tin. app si inca o chestie, nu le demonstra prea repede ca le placiwinking

| Яùxsi a răspuns:

Vorbeste si tu frumos.

Mie una imi place ca baiatul sa fie amuzant big grin

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi depinde de fatahappy
unora le place sa vorbeasca frumos baietii cu ele,altora le place sa vorbeasca mai urat.Nu stiu cum sa iti spun eu dar oricum depinde de persoanahappy si de ce isi permitewinking
Nu stiu stai asa pe langa o fata cu care ai vrea sa fi vezi cum ii place sa vorbeasca restu cu ea si asa iao si uhee hee
Da in ziua de azi sunt is exceptii bine inteleshee hee dar sunt unele nu trebuie decat banu si la treaba cum a spus si "hombre",sau direct in patoh go on

cum am mai spus sunt si exceptii

deci depinde de fata daca e una asa mai linistita ii place sa ii vorbesti frumos alea alea si dac e una asa mai rebela sa ziclaughing iao cu vb "violente"hee hee asa cred eu ca sunt acum nu stiu
dar cu siguranta depinde de elewinking

cum ti'am mai spus stai o perioada pe langha ele vezi cum vorbesc alea alea si asa vorbeste'i si utongue

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi depinde de fatahappy
unora le place sa vorbeasca frumos baietii cu ele, altora le place sa vorbeasca mai urat.Nu stiu cum sa iti spun eu dar oricum depinde de persoanahappy si de ce isi permitewinking
Nu stiu stai asa pe langa o fata cu care ai vrea sa fi vezi cum ii place sa vorbeasca restul cu ea si asa ia-o si uhee hee
Da in ziua de azi sunt is exceptii bine inteleshee hee dar sunt unele nu trebuie decat banu si la treaba cum a spus si "hombre", sau direct in patoh go on

cum am mai spus sunt si exceptii

deci depinde de fata daca e una asa mai linistita ii place sa ii vorbesti frumos alea alea si dac e una asa mai rebela sa ziclaughing ia-o cu vb "violente"hee hee asa cred eu ca sunt acum nu stiu
dar cu siguranta depinde de elewinking

cum ti'am mai spus stai o perioada pe langha ele vezi cum vorbesc alea alea si asa vorbeste'i si utongue

| Aliyaa a răspuns:

Daca fata e cuminte si linistita ii place sa vorbesti frumos sa fi tandru daca fata e mai rebela ii place sa i vorbesti cum vorbeste ea poate chiar mai,, smecher". Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fii in primul rand sincera si sa vorbesti asa cum simti din suflet

| danycsbraila explică:

Ce vreti sa va spuna ca sa fie mai bine pe inteles asa