| Sas a întrebat:

In primul rand, buna la toate fetele, am si eu o intrebare sa va adresez. Cum e bine ca sa vb un baiat cu voi? Eu am o problema daca vb frumos nu e bine, daca vb dulce, iar nu e bine, daca le iau la vrajeala iar nu e bine, voua cum va place mai fetelor sa vb un baiat cu voi? Astept si eu raspunsurile voastre, mutltumesc mult.Si cum trebuie să arate?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ești mult prea obsedat sexual, inclusiv aici întrebi fetele dacă vor, ce sa vrea au întrat și ele sa răspundă sa întrebe nu sa fie agățate

| Ilinca2005mau a răspuns (pentru RAY):

Sunt de acord. Deja se observă defectul său

| RAY a răspuns (pentru Ilinca2005mau):

Ce relație sa cauta, tipul e plin de hormoni sexuali și visează la pasarica ta, asta cu vreau relație e vrăjeală, se dau și ei serioși dar vor doar sex gratis și una frumoasa, bărbați sunt de doua feluri, aia frumoși știu ca pot avea sex, restul cred ca prin vrăjeală pot

| Ilinca2005mau a răspuns (pentru RAY):

Total de acord

| Sas explică (pentru Ilinca2005mau):

Eu nu caut așa ceva.Eu vreau doar cineva cu care să mă înțeleg și sa ne respectăm reciproc.

| Violleta2022 a răspuns:

Respectuos
Politicos
Cu calmitate si bun simt
imbracamintea trebuind sa fie curata si clasica (fara blugui rupti, fara training sau izme la vedere, fara tenisi sau adidasi in picoare).
Fara mot in cap, sau ras precum puscariasii
Evident inaltimea este vitala in selectie, cel putin 10-15 cm mai inalt decat fata (personal prefer peste 1.90m).

| Sas explică (pentru Violleta2022):

Am 1.85 și sunt și respectuos și politicos

| OldSoul a răspuns:

Nu trebuie sa vorbesti intr-un fel anume.
Trebuie sa fii tu.
Multi au tendinta de a crede ca vai, daca vorbesc frumos, e de ajuns. Daca se dovedeste ca nu merge asa, e gata, o da in cealalta extrema "vrajeala frate, asta-i solutia".
Pai de ce nu ar putea merge cele doua mana in mana?
Vorbeste frumos cand e de vorbit frumos, daca e cazul sa "Arati" ca stii vrajeala, o arati.
Nu trebuie sa porti o masca cand vine vorba de a vorbi cu persoanele de sex opus.
De multe ori involuntar o sa-si dea seama daca faci asta, si o sa te evite.
Unul dintre lucrurile pe care le-am invatat, e ca cel mai mult conteaza sa fii tu, si sa lupti sa fii cea mai buna varianta a ta.
Iar asta inseamna sa-ti accepti si partile proaste si sa incerci sa lupti cu ele, nu sa negi ca le ai.
E mai usor sa accepti un esec pe pielea ta, decat sa fii un mascarici incercand sa indeplinesti anumite tipare, anumite dorinte care poate nici nu exista.

| Ilinca2005mau a răspuns:

Bună! Ei bine, vorbește respectuos și politicos, într-o formă care te reprezintă. Nu trebuie să vorbesti într-un anume fel ca să atragi fetele, ci să fii natural încât să le atragi pe cele care te plac așa cum ești tu. Fizicul... Depinde de gusturile fiecărei fete, dar cam toate vrem același lucru: să fie curat și să aibă un stil onorabil

| Sas explică (pentru Ilinca2005mau):

Sigur,la câte am abordat eu și degeaba, toate m-au respins

| Ilinca2005mau a răspuns (pentru Sas):

Sunt două cazuri aici:
Ori ai exagerat cu ceva și nu le-a plăcut, ori ai dat peste fete care încă nu sunt pregătite de relații. Mai întâi de toate trebuie să fii cât mai natural, cât mai tu. O să vină de la sine aleasa! Vei vedea

| Sas explică (pentru Ilinca2005mau):

Tu nu vrei?

| Ilinca2005mau a răspuns (pentru Sas):

Eu doar ți-am răspuns, nu mă impun în vreo relație fără să îl cunosc

| Sas explică (pentru Ilinca2005mau):

Ne cunoastem

| Sas explică (pentru Ilinca2005mau):

Siguuur