| Trinity a întrebat:

Fetelor ce va place voua la un baiat, ma refer si exterior adica fizic cat si interior adica sufletesc, stiti voi la ce ma referlaughing.
Astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

La varsta mea, fizicul conteaza.Imi plac baietii inalti, culoarea pielii si a parului nu conteaza.Ador ochii albastrii, desi e suficient sa aiba o privire blanda. E important sa fie mai mereu cu zambetul pe buze, sa aiba dintii ingrijiti.Imi plac caninii ascutiti, dar nu conteaza foarte mult.Mainile sunt foarte importante pentru mine.Sa aiba unghii ingrijite mi se pare esential.Imi place sa miroasa bine, in niciun caz a tutun sau transpiratie.
Inteligenta conteaza, trebuie sa poata lega doua cuvonte si sa am ce vorbi cu el. Apreciez mult sinceritatea si simtul umorului.

| ColorfullColors a răspuns:

Buna, Trinity!

Baiatul pe care il alegi sa-ti fie prieten sau baiatul de care te indragostesti, aparent fara nici un motiv, trebuie sa se incadreze in stilul tau de baieti.
Acesta poate sa semene foarte bine cu tine, sau sa fie total opus tie, cum e in cazul meu.
Eu sunt matura, serioasa, ma imbrac in negru, ascult muzica emo si rock, iar baietii care ma atrag sunt tot timpul copilarosi sau imaturi. E cam aiurea pentru ca nici o relatie nu poaterezista foarte mult, cand te gandesti ca sunteti total diferiti.
Bineinteles, si mie mi-ar placea sa ies cu un baiat matur, sensibil, cu parul lung (dar nu chiar cu plete desi nici asta nu m-ar deranja), rocker, biker sau skater, care nue obsedat de CS, care apreciaza arta si ii e pasionat de arhitectura, sau desen, sau fotografie, care e mai mare cu un an sau doi decat mine, pentru ca nici prea mare nu-mi place sa fie, caruia ii pasa cum se imbraca, care nu poarta blugi cu tur lasat, si care nu e foarte inalt, si mi-ar placea, de ce nu, sa fie emo.
Dar cand o sa gasesc eu un baiat dinasta el nu o sa ma placa. Sau pur si simplu nu exista cineva care sa indeplineasca toate conditiile.
Logic, aceste criterii depind de multe, si sunt diferite de la o fata la alta.

Eu ti-am spus parerea mea, si sper ca te-a ajutat.

| IzzyX a răspuns:

Pai: ochii!love strucklaughing