| LeeLee a întrebat:

In primul` rand: Craciun fericit! big hug
Ne stim de vreo 3 ani, timp in care ne-am tot certat si impacat! asta` iarna, el se schimbase complet, era iubitor...etc,a fost o perioada in care mi-a aratat si demonstrat ca tine la mine, eu am facut prostia de a sta cu altcineva iar lui i-am dat papucii sad acum o luna ne-am impacat iar si el, George, mi-a promis ca o sa se schimbe si o sa fie iar ca asta` iarna! happy
problema aici este: nu stiu ce sa cred, cateodata imi arata ca se streseaza la ce fac, daca fac ceva, sau daca vorbesc cu alt baiat e gelos...chestii de genu`, vorbeste frumos, e dragastos iar uneori e indiferent, eu ii zic ceva, el glumeste.nu ma lamureste daca am o dilema in legatura cu noi, nu da atentie la ce zic, cu toate astea, mi-a zis ca nu vrea sa ne mai despartim si ca daca vreodata mai zice ceva sa nu ma gandesc ca revine ca inainte sau ca vrea sa o terminam ci, ca are doar o stare aiurea cauzata si de alte probleme, inainte cand ajungeam la cearta sau nu`i placea lui ceva, imi zicea s`o terminam, acum nu mai face asa...sa fie doar o aparenta, sau dpa indiferenta lui se ascunde altceva? tine sau nu la mine? astept raspunsuri, multumesc kiss

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu cred ca de tinut tine la tine. N-ai cum sa zici ca nu tine din moment ce ti-a dovedit ca poate sa se schimbe in bine pentru tine.Trebuie sa ii mai acorzi o sansa! Bafta! :*

| Kylexy a răspuns:

Leelee daca nu era gelos poate vroiai sa fie gelos.
2. daca e gelos inseamna ca te iubeste eu asa gandesc.
3.gelozia e ceva firesc intr-o relatie.
4. Poate sa fie si grijului pentru ca nu vrea sa te piarda sau sa ti se intample ceva rau.
Craciun Fericit

| Ciprian a răspuns:

Da-i o sansa. Orice baiat e gelos daca te vede in preajma altora. Te iubeste fii sigura.
Craciun fericit!

| LeeLee explică:

Multumesc pentru raspunsuri kiss kiss