| chocolate_1698 a întrebat:

Prietenul meu e cam ciudat. Ieri, ne-am certat (m-a jignit) insa ne-am impacat repede. Azi, nu stiu ce a avut iar, dar nu m-a prea bagat in seama. El si prietenul lui au impartit imbratisari fetelor azi, insa dor amicul lui m-a imbratisat pe mine si a devenit gelos. A vrut sa ne despartim. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Spioneaza-l!

| Pinky13 a răspuns:

Pai din moment ce reactioneaza asa, poti fii sigura 50% ca probabil si-a gasit alta fata, dar cel mai bine incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce are de gand. daca nu, pune-ti o prietena sa vorbeasca cu el, si sa-ti spuna tot ce zice.batting eyelashes ca apoi sa aflii daca are pe altcineva. funda?

| Raulee a răspuns:

Dupa ce te-a jignit si a impartit imbratisarii fetelor si el s-a suparat pe tine ca te-ai imbratisat cu un baiat tu ce crezi?

| Elyza a răspuns:

Ai dreptate chiar este cam ciudat. te-ai gandit ca poate are pe altcineva si nu vrea sa iti dai seama?