| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand salutare la toti utilizatorii happy
Mi s-a intamplat ceva care nu credeam k va fi posibil dar s-a intamplat. Am fost intr'o relatie extraordinara cu partenera mea pana acum 3 zile cand ne'am despartit sad. Totul a fost bine si frumos, era acu 6luni sa ne despartim dar nu s-a intamplat datorita iubirii ce ne inconjura, dar de 2 saptamani am inceput sa ne vdm cv mai rar ca inainte, sa nu mai dormim unu la celalalt, totu din cauza mamei ei. Ca trebuie sa invetze pentru bac, ca sa ma lase sa nu cumva sa sufere k in relatia anterioara, k vrea un viitor mai bun pentru ea, k eu nu muncesc. Toate astea cu mama ei si cu vazutu mai rar au schimbat'o si nu mai stie ce vrea. Nu ar vrea nici sa ma lase dar nici sa se vada pe ascuns cu mine si sa o minta pe maicasa. Si asa a decis sa ne despertim si k asa e mai bine. ea sa stea sa sufere singura, eu sa'mi gasesc pe altcineva. dar nu pot, o iubesc prea mult si nu stiu ce sa fac, si ea ma iubeste si am incercat sa'i explic ca nu e bine ce face si ca o iubesc prea mult si nu vreau sa o pierd crying. zilele astea au fost si vor fi un calvar, dar e bine ca ink pastram legatura pe mess sau la telefon si sper in fiecare moment k totu va fi bine si o sa ne impacam sad.
Sa'mi scuzati scrisu de mess si astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Ti-as da un raspuns, dar nu stiu care e intrebarea.

| viKaaLeX a răspuns:

Poate a vrut doar sa luati o pauza. Daca ea inca te iubeste o sa isi dea seama ce a facut si o sa va impacati.Succes!