| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand va salut! Am 15 ani si cred ca m-am indragostit. La banchetul de sfarsit al clasei a 8-a si am dansat cu o colega care pana acum nu mi s-a parut atragatoare, am stat de vorba cu ea mult timp si in final m-am culcat cu ea. Acum mi-a ramas in cap si as vrea sa fiu intr-o relatie cu ea, ma puteti ajuta cu niste sfaturi sau pareri? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Daca v-ati culcat si ati facut sex, inseamna ca ea este de acord cu relatia dintre voi. Abordeaz-o si continuati relatia pe care ati inceput-o in pat.

1 răspuns:
| Doub a răspuns:

Wth, te-ai culcat cu ea?raised eyebrows