| Marius98765 a întrebat:

In saptamana altfel am vazut un film despre cum se pot lua BTS-urile.Acolo nu era precizata masturbarea in niciun fel.

Intrebarea mea este: se poate lua prin masturbare fara a intretine relatii intime?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu. Ăsta e și marele avantaj al masturbării. Și nici copii nu faci (decât dacă nu cumva te joci împreună cu o parteneră, iar când ejaculezi, câțiva stropi intră printre buzele ei).
Igiena rămâne totuși de bază; există boli de piele care nu au legătură cu sexul, ci cu igiena (mai bine zis, cu lipsa ei), și care nici astea nu-s prea plăcute - așadar, apă și săpun!

| Marius98765 explică (pentru mihai69):

Multumesc de raspuns.Chiar eram curios daca se iau/nu avand in vedere ca in filmulet nu era precizat nimic.

2 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Daca ea isi pune mana pe la pasarica si apoi se joaca cu al tau cuc, sunt sanse sa iei o bolicica big grin