| anonim_4396 a întrebat:

In special pentru fete. Pentru cate dintre voi conteaza cu adevarat marimea? si de ce da sau nu? Si prima data cand o faceti v-ar placea sau v-ati dorii un baiat virgin sau experimentat? si de ce?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Marimea e doar un impuls psihologic,ceea ce conteaza cu adevarat e grosimea,ca sa stii.
In afara de asta,multi baieti mai putin pricopsiti de natura,capabili insa de tandrete si comportament generos in pat,s-au trezit mult mai iubiti/disputati/satisfacuti, decat cei care isi fac un titlu de mandrie din dimensiunile lor fenomenale...
Nu stiu ce si-ar dori fetele, in general, dar iti pot spune ca un baiat care stie ce face si cum sa se comporte la primul act sexual al unei fete e un mare noroc.
Nimeni nu s-a nascut invatat si cu totii am inceput de undeva, dar ce bine este cand macar unul din cei doi stie ce face!

| sofisis a răspuns (pentru greece12):

Eu ma intreb ...cat o sa le mai ia pana or sa priceapa ca nu lungimea conteaza... daca chiar vor sa vb in termeni fizico-matematici laughing

| greece12 a răspuns (pentru sofisis):

Vor trece destule secole, IQ-ul general scade, nu creste!
laughing

| sofisis a răspuns (pentru greece12):

Desi cineva zicea ca prostia e constanta...

| greece12 a răspuns (pentru sofisis):

Corect,e constanta.
Scade constant.
happy

| Lvrkiosif a răspuns (pentru greece12):

Creste constant
happy

| greece12 a răspuns (pentru Lvrkiosif):

Asa-i!
Oboseala!
Multumesc!
laughing

12 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cica conteaza mai mult diametrul.
Si totusi cred ca conteaza doar atitudinea.

| Felys a răspuns:

Cel mai mult conteaza compatibilitatea intre doi parteneri,caracterul, modul de a gestiona lucrurile, cat priveste virginii ei sunt neinitiati, suntem in secolul vitezei, cine are rabdare sa mai dea lectii acum

| Alcyon a răspuns:

Cred ca marimea conteaza mai mult pentru barbati, decat pentru femei laughing Serios, fetele-s mai interesate de floricele si inimioare. Voi sunteti cei ce va faceti probleme ca o aveti prea mica si tot va comparati cu altii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine nu contează mărimea, nu am un motiv anume.
Aș vrea un băiat virgin, pentru că nu cred că e așa de pretențios ca unul experimentat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea nu conteaza. Cred ca la acest detaliu va ganditi voi baietii mai mereu. E un detaliu si nu prea conteaza.
Sincer un baiat virgin pentru ca asa cum si voi vreti o fata virgina asa vrem si noi.

| MiruD a răspuns:

Poti sa o ai si ca a unui cal, daca nu stii ce sa faci cu ea, tot degeaba.