| scumpik010 a întrebat:

In timp ce asteptam un raspuns de la fostul meu iubitul(l-am intrebat daca vrea sa ne impacam)am aflat de la prietenul lui ca s-a combinat cu o alta fata...am ramas masca si nu mi-a venit sa cred...cum as putea sa ma razbun pentru ceea ce mi-a facut? help!:X

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu trebuie să te răzbuni. Cea mai bună alegere pe care o poţi face e să îl ignori, dar complet. Asta îl va durea mai mult ca orice. Dacă te răzbuni o să arăţi în ochi lui drept o fată care nu ştie să accepte un refuz. Şi nu cred că vrei asta. Baftă!

| Micheline a răspuns:

Ce aveti toti cu razbunarea? Cu ce te ajuta? De ce sa te razbuni? Ai fi preferat sa fi incontinuare cu el si sa nu te iubeasca? Lasa-l in pace sa-si vada de de ale lui si tu de ale tale.Stii vorba aia"Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". Razbunarea-i arma prostului si daca o sa te razbuni, ai grija sa nu cazi singura in groapa sapata de tinewinking

| DianaB a răspuns:

Nu ai pe cine sa te razbuni, pentru ca din moment ce este cu alta, inseamna ca nu te merita.gaseste'ti un baiat mai bunwinking
razbunarea e arma prostului big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta e cea mai cruda razbunarewinking

| bittersweet_1621 a răspuns:

Simplu...fi indiferentathinking

| Cr3aT2a a răspuns:

Mai bine nu te stresa.se vede ca nu te merita. daca tinea macar putin la tine nu se combina cu alta asa repede