| mel1 a întrebat:

In timp ce l-am masturbat pe prietenul meu, el ma apasa cu degetele in zona vaginului ( eu aveam si lenjerie tanga si colanti pe mine).Nu stiu daca avea sperma pe maini, pentru ca terminase in prezervativ, dar lichid seminal avea pe maini.Pot fi insarcinata?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ce bine ar fi sa ramai insarcinata prin lenjerie, toata lumea ar fi virginasmugsmug
nu, stai linistita, cati ani ai? de ce nu cereti sfaturi inainte sa incepeti"practica". daca el nu a "descarcat" in tine, nu ai cum sa ramai.
O seara buna si multa atentie pe viitorhappy

| h3r a răspuns:

Ce-am discutat noi ieri?

| mel1 explică (pentru h3r):

Deci nu raman insarcinata?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Bai, du-te si culcate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lacrima15 a răspuns:

Stai linistita draga ca nu se intampla asta ..mai ales daca era pe chilotei..trebuie sa-ti intre la cativa cm..stai linistitawinkingstai flexata ca nu se va intampla asa cevawinking

| elena04 a răspuns:

NUU stai linistita sperma trebuie sa intre in vagin nu pe chilotei...te pup

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Mie nu mi te dezlantui p'acia.Am scris asa cu un motiv.Inainte de toate vreau sa-ti spun ca la 8 ani nu trebuie sa-ti faci griji.Kintzi e cu tine iubita. Odata ce vei incepe giudaschiviscumied-ul te vei simti mult mai flexibila, decat atunci cand iti bag degetele prin colanti.Iti urez bafta, iubito :*:*:*:*:*:*:*.