| 4n0nim a întrebat:

In timp ce ma masturbam am obs ca am pete de sange pe penis si in urmatoarea zi am mers la baie si am vazut pe penis ca am ca si o zgarietura care se usca adica daca puneam mana pe ea o simteam.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decât să te masturbezi, mai bine practică un sport și fă-ți o prietenă.
Dacă te-ai strâns prea tare, te-ai zgâriat cu unghia. La doctor nu te duci cu poză, ci îi arăți zona unde este lezată.
Apropo, urinezi, nu "cand ma pis", învață să vorbești!
Pa, pa.

| 4n0nim explică (pentru Legiuitoarea):

Kkkkk deci trebuie sa ma ingrijorez sau nu-i problema?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru 4n0nim):

Bună din nou.
Da și da!
Ți-am răspuns clar, ai grijă la igiena mâinilor.
Pa, pa.

| 4n0nim explică (pentru Legiuitoarea):

Deci sa ma duc la doctor?

| 4n0nim explică (pentru 4n0nim):

Pentru ca chiar mi groaza sa ma duc dar daca este neaparat ma duc ce sa fac.

| 4n0nim explică (pentru 4n0nim):

Si ii ceva daca a trecut 3 zile?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru 4n0nim):

Bună.
Dacă nu se vindecă și nu aplici o igienă riguroasă, mergi la medic.
Pa, pa.

| 4n0nim explică (pentru Legiuitoarea):

A, ok deci in fiecare zi sa fac ce?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru 4n0nim):

Bună din nou.
În primul rând nu te masturbezi, da?
Te speli cu apă călduță și săpun lichid, tamponezi zona, aplici apă oxigenată cu ajutorul unei comprese sterile, apoi poți lua lenjeria de corp care trebuie să fie dim bumbac 100% și să nu strângă, la fel și restul hainelor care le vei lua pe tine (pantalon, colant, pijama, etc. pentru că nu trebuie să strangulezi zona afectată). Dacă în 2-3 zile nu se vindecă, mergi la medic.
Pa, pa.

| 4n0nim explică (pentru Legiuitoarea):

Pai, cu apa calda da - cu sapun da - sa tamponez zona,, zona cred ca e acolo cand mi se trage pielea si nu stiu cum sa tamponez acolo e chiar langa capul penisului...- cu lenjeria de corp ma descurc. Nu stiu ce sa zic.

| 4n0nim explică (pentru 4n0nim):

La doctor chiar nu vreau sa ma duc sad
chiar daca e foarte grav dar cred ca in 1-2 saptamani imi trece daca nu ma doare penisul sau ceva...

| 4n0nim explică (pentru 4n0nim):

Deci am spalat-o si are doar o linie mai rosie decat pielea nimic altceva...nu cred ca va trebui sa fac nimic.

| 4n0nim explică:

Trebuie sa ma duc la medic? sa fac o poza la acea rana sau ce o fi? Nu ma pisca nimic cand ma pis si nu stiu daca o sa va ajute dar ata nu mi rupta