| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

În timp ce ma sărut cu iubitul meu el imi pune mana pe sani iar eu il resping deoarece ii am mici si nu as vrea sa fie dezamăgit... ii plac sanii mari. ce as putea sa fac sa i spun ca ii am mici?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și ți se pare că e cumva orb? Crezi că nu vede ce fel de sâni ai?!?
Lasă omu' să pună mâna, că nu ți-i fură!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca el nu stie deja ca sunt mici? Are ochi si (cred cel putin ) nu este prost. Stie deja ca sunt mici.

| Vanishgold a răspuns:

Dacă sunt mici, se văd că sunt, nu trebuie să-i mai și atingă laughing și dacă ai zis că i-a atins deja, e clar că și-a dat seama de dimensiuni. Dacă nu ești pregătită să treci mai departe, spune-i direct și dacă ești, dar ești complexata de sâni, potoleste-te și accepta-te că ești frumoasă așa cum ești!

| valentin201 a răspuns:

Lasa-l sa iti puna mana si nu il mai respinge crede-ma ca nu se va supara ba din contra il vei lasa atras de tine daca te saruta si sunteti doar voi doi fara sa va vada nimeni lasa-l sa iti bage mana si la pasarica la zona intima atunci il vei atreage cel mai mult si va fi coplesit.Tu de ce nu incerci sa ii pui mana pe penis in timp ce te saruti cu el asa il vei excita si sigur ii va placea suntem beieti si noua ne place sa fim pipaiti in zona intima. Sper ca am fost de folos funda te rog mult

| Cris5tcjjh a răspuns:

El deja ă vazut ca ai sinii mici. Si daca tot e încă cu tine înseamnă că pentru el nu conteaza mărimea sînilor. Liniștește el te accepta asa cum esti. Si permitei sa puna mîna il vei face un pic mai fericit