| AnonymGirl2017 a întrebat:

Am o prietena mai perversa de felul ei, dar suntem bff... Ea are sanii mai mici ca ai mei, si mereu cand suntem singure si ne schimbam sau ceva ne vedem dezbracate si ea mereu imi pune mana pe sani si se joaca cu ei spunandu-mi ca ar vrea si ea sani asa mari... Mi-a zis ca nu e lesby dar ii place sa se joace cu sanii mei, eu ce ar trebui sa fac in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Daca nu.ti place, spune.i sa nu mai faca. Daca nu te deranjeaza, las.o sa se joace. Si sora mea e la fel. Nu e lasby, dar are si ea placerile ei. Cine suntem noi sa judecam gusturile oamenilor

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te simti inconfortabil, spune-i sa nu te mai atinga, pentru ca nu-i normal sa se comporte asa!

| mihai69 a răspuns:

Să te joci și tu cu sânii ei, sperând că asta îi va ajuta să crească la fel de mari ca ai tăi.
winking
Mai serios puțin: dacă nu te deranjează, lasă fată să se bucure de ceea ce vede. Dacă totuși nu te simți chiar ok, spune-i că odată-de două ori mai merge, dar nu chiar mereu trebuie să ți-i mângâie.
În altă ordine de idei, eu cred că prietena ta e totuși bisexuală (adică îi plac / e atrasă de ambele sexe).

| cristimihailov a răspuns:

Daca aveti varsta legala, impartiti impreuna un tip.

| GoldenZenith a răspuns:

laughing

Sa te joci si tu cu ai ei.

Pai, spune-i fetei ca nu te simti confortabil cand face chestia asta. E simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e bi dar nu stie inca.happy Spune-i daca vrei sa nu iti mai atinga sanii.

| kandaraki a răspuns:

Menaige a trois propune-i, o sa vezi ce o sa va placa la ambele

| CdeMetal a răspuns:

Joacă-te si tu cu tâtele ei.

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Sa ii spui sa nu mai faca asta pentru ca nu ti se pare ok, simplu