| YourGirl93 a întrebat:

In timpul actului sexual iubitul meu se opreste uneori si se sterge...asta e pentru ca ejaculeaza sau de ce? desi nu cred...

Răspuns Câştigător
| 1micdamare a răspuns:

"iubitul tau" de fapt este deranjat de umezela din pestera ta draguto, pentru ca tu neavand experienta te uzi rau si te largesti la maxim, iar el nu mai simte unde o baga!
invata sa vorbesti cu el direct si sa il intrebi fara jena de ce o face.
daca nu reusesti, poti sa apelezi la mine, si vedem daca trebuie stearsa in timpul actului sexual. a, si app, cand ii faci oral nu o mai umezi foarte tare ca devine d-na *** sensibila rau!
nu glumesc!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil se sterge de lichid preejaculator in speranta ca ar micsora riscul de sarcina (desi e ineficient).

Abh
| Abh a răspuns:

Ce face el nu are valoare contraceptiva. Daca e sa ramai gravida ramai chiar daca se sterge. De ce nu folositi prezervativul?

| Cătălina a răspuns:

De ce nu il intrebi chiar tu? Intr-o relatie ar trebui sa existe comunicare(ceea ce e esential). Tu faci sex cu el si vii sa ne intrebi pe noi ce face?

| Romelya314 a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe el?thinking
Daca e iubitul tau, e normal sa aveti o relatie deschisa si sa puteti comunica pe orice subiecte!
Doar el iti poate spune adevaratul raspuns!

Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa isi dea drumu si de aia se sterge cel mai bine ar fi sa va protejati