| Roxanaaaaaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Cand fac sex cu prietenul meu el ejaculeaza destul de greu si de cele mai multe ori doar daca se masturbeaza atunci. Ce nu este in regula? Deoarece nu imi convine deloc.Destul de rar sunt momentele cand ejaculeaza in timpul actului sexual.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,esti femeie!
Misca-te,nu sta,schimba pozitii,incita-l,fa-i "surprize" si,daca nu are probleme de erectie(se pare ca nu are),nu va ajunge la stadiul asta.
Posibil ca tu sa vezi sexul ca pe o corvoada obositoare,nu te poate bucura si nu ai nici un chef sa oferi placere.
Sexul are doi participanti,nu unul, amandoi incearca sa ofere cat mai multa placere partenerului!
Daca aplici lucrul asta, nu vei avea probleme.

| anamaria8811 a răspuns:

Incercati mai multe si mai noi pozitii,sa va intelegeti sa intrebi ce doreste, cum i place, incearca sa faci cum ii place poate cu asta il ajuti. poti sa incerci lumanari si lenjeri intime