| helen_6423 a întrebat:

In timpul relatiilor intime simt placere, insa nu pot ajunge la orgasm. Ce sa fac? Prietenul meu se enerveaza si zice ca-i din cauza lui.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar voi cu preludiul cum staţi?
În pat nu au ce căuta nervii!
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vorbeste cu el calm si explica-i ca a fi barbat nu inseamna sa fie o masinarie de facut sex sau de facut cadou orgasme.

Eu cred ca e vorba de faptul ca tu,mintal, te blochezi si, poate, crezi ca sexul nu e pentru placere trupeasca.Nu te implici destul incat sa vrei si tu placerea aia.Trebuie sa gasesti un echilibru.

| porto89 a răspuns:

Am si eu o parere proprie.orgasmul unei femei depinde in proportie de 75 la suta daca nu mai mult de barbat! e doar o parere proprie.

| katycc a răspuns:

Conteaza foarte mult preludiul.incercati inainte sa incepeti sa va sarutati si sa va atingeti usor.calmul si rabdarea conteaza foarte mult

| Mihai19MaxX a răspuns:

Sugereazai sa faceti sex oral.prietena mea cand nu ajunge la orgasm ii fac sex oral.incetul cu incetul va veti perfectiona si veti ajunge sa va simtiti placerile intre voi. ps.sexul oral inainte de a ajunge la penetrare si dupa daca tu nu ai ajuns la orgasm

| XoXo_8074 a răspuns:

Daca chiar vrei sa-l faci sa se simta bine... mimeaza dsi tu putinwinking

| Trololol_3071 a răspuns:

Ia-ti alt prieten, cel actual e un dobitoc daca nu stie sa satisfaca o fata.

| helen_6423 explică:

Va multumesc tuturor pu raspunsuri