| elaventurero a întrebat:

Cand fac dragoste cu prietena mea,ea se simte mai bine la inceput iar dupa aceea incepe sa se usuce incet-incet.Ea spune ca e bine si ca "si-a dat drumul" si ca a fost ok,dar ma macina o chestie cred ca nu e prea satisfacuta recunosc ca nu sunt asa dotat de mama natura. Ea spune ca e ok si sa nu-mi fac griji,o simt si eu ca e in extaz mai ales la inceputul relatiilor intime dar dupa aceea, spre final mai putin. Acum, intrebarea si temerea mea este : Oare ajunge ea la orgasm? O intreb si nici ea nu stie exact spune ca sa simte bine si e in extaz si isi da drumul, o simt ca strange lenjeria de pat in manute,geme placut, asta pana intr-un punct iar dupa aceea mai putin.Asta sa insemne orgasmul? personal cred ca se simte bine bine dar nu ajunge la acel punct maxim cred ca din cauza dotarii mele...
Astept raspunsuri precise, sfaturi, idei, indemnuri de la profesionistii mei happy Apreciez comentariile pertinente.

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Voi faceti sex dar habar nu aveti daca aveti orgasm?
Pai la un orgasm asa este.Se excita, ii place, are orgasm si gata.Ce vrei sa o tina o ora, doua numai in orgasme?
Tu nu simti ca te strange inautru, ca se uda? Ea nu stie daca i-a placut sau daca a avut alea cateva secunde de placere intensa?
De ce faceti sex? Cati ani aveti?

| elaventurero explică (pentru Freya1):

Draga Naty esti prea rautacioasa! tongue Suntem mari stai linistita!

| Freya1 a răspuns (pentru elaventurero):

Nu sunt rautacioasa cu tine pentru ca am ceva cu tine, dar se pun foarte multe intrebari prostesti de catre copii.Sau se pun foarte multi copii sa isi inceapa viata sexuala fara sa aiba habar cu ce se mananca.
Te intreb de curiozitate cati ani ai?

| alina2k18 a răspuns:

Strange cearceaful, isi contracta muschii abdominali, tremura picioarele, ii creste pulsul, isi musca buzele, inchide ochii, geme, tipa, maraie laughing, chitaie - ASTEA POT FI FALSATEwinking daca e actrita buna laughing
Daca o ai mica e clara treaba laughing mai bine baga niste limbiwinking asa ai sanse mai mari sa o terminiwinking

| Necunoscut112 a răspuns:

De dat drumul cu siguranţă nu îşi dă. Aia e altceva. Dacă nu îi stimulezi clitorisul, slabe şanse să aibă orgasm vaginal, mai ales cu dotarea ta. Probabil il mimeaza, că se vede că nu prea stii ce faci si ar fi o minune să aibă orgasm vaginal in conditiile astea, cand oricum il obtin foarte, foarte puţine femei. Si oricum, dacă ar avea orgasm, ar stii sigur ce este. S-ar simţi şi in interiorul vaginului, i s-ar contracta muschii, poate s-ar si înroşi puţin la faţă si diverse alte semne de la femeie, la femeie. Faptul că strânge cearceaful... Nu spune nimic.