| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca m-am masturbat si peste 5 ore am facut sex protejat însă după un timp cand am scos penisul prezervatul a rămas putin in ea, în timpul actului sexual nu am ejaculat, în interiorul prezervativului am vazut un lichid alb sau albicios, poate sa ramana însărcinată? Ciclul i-a venit în data de 5 luna asta si durează undeva pana in 31 de zile

Răspuns Câştigător
| Stegman a răspuns:

Nu nu poate. In timpul asta de 5 ore sigur ai fost la baie si ai facut pipi deci s-a dus sperma dupa penis. Daca ai avut prezervativul si a ramas un pic in interior nu are nici o treaba. Data viitoare sa l pui corect si sa l folosesri inconrinuare daca nu doresti o sarcina.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu ramane.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat nu poate sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu rămâne.