| anonim_4396 a întrebat:

In timpul vacantei mari i-am zis unei fete din clasa ca imi place de ea si a zis ca si ea m a place... dar ea nu stiu de ce cand o intreb daca nu vrea sa fimi impreuna zice ca nu stie ce vrea de la mine... se uita cu ochi draguti la mine in scoala dar cand ma apropi de ea nu ma lasa si cand o intreb de ce nu ma lasa daca ma place zice ca sa nu zica clegi ca ne iubim si nu stiu ce sa fac sad tongue

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cum adica "sa nu zica colegii ca ne iubim"? Asta inseamna ca ii e cam rusine cu tine in public. Daca asa stau lucrurile ma tem ca-ti pierzi timpul si pana la urma deminitatea

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iubeste-o in continuare, ai acest drept.

| grab a răspuns:

Daca nu puteti sa va iubiti la scoala, iubiti-va in particular, e mai discret asa.

| genyusHD a răspuns:

Da dar cand se ducea undeva singura nu m a lasat s a ma duc cu ea ...adica o data in vacanta ne-am intalnit dar sa rusinat can i-am zis ca imi era foarte dor de ea happy

| genyusHD a răspuns:

Daaa mersi pentru toti daa ne am "despartit " tongue