| xCasi a întrebat:

Am o mare problema. Este un baiat, Cristi, pe care il plac mult de tot. Este cu un an mai mare ca mine si dintr-o prostie toata scoala o aflat ca imi place de el. Din cauza unei postari cu anonim, nimeni nu stie cine e acea persoana. Cand l-am rugat sa stearga postarea de pe profilul lui, a zis ca nu o sterge fiindca i se pare amuzanta, dar in acelasi timp a zis ca nu trebuie sa iau in seama prosti, de atunci am vorbit destul de mult. Acum urmeaza sa inceapa scoala si mi-e frica de ce o sa se zica despre mine. Dar mai ales de ce o sa creada el despre mine. Desi ma incurajat tot timpul... nu stiu daca a facut asta doar ca sa isi bata joc, din politete sau fiindca ma place. Inainte de venirea vacantei, un prieten comun (cunostinta de a mea, prieten foarte apropiat pentru el) mi-a zis ca vrea sa imi zica ceva. De obicei se uita la mine pe hol sau in curte, insa nu prea vorbim, decat de acum ceva timp pe facebook. Ce credeti? ma place? (ps. scuze daca am gresit ortografia. sunt ff obosita)

3 răspunsuri:
| nimeniooda a răspuns:

Cred ca te place, baietii din ziua de azi nu sunt politicosi cu fetele dor dintr-un motiv...winking Bafta :*

| georgege a răspuns:

Cred ca te place din moment ce te incurajeaza si astea... Unui baiat care nu-i place o fata + ii mai face una ca asta ii spune PA in 2secunde. Succes si nu te speria!

Funda?!

| Lolly184 a răspuns:

Maaare problema. scuze, n-am putut sa ma abtin. intreaba-l?! nu e 'rocket science'. zau. daca nu stii ce sa faci, mai astepta un an sau doi pana cand o sa stii ce faci.