| Oannaa_3666 a întrebat:

In ultimul timp am inceput sa am impresia ca viata nu are niciun rost si ca existenta mea este absolut inutila. Ma gandeam chiar la sinucidere, doar ca imi e prea teama si probabil nu voi recurge la aceasta metoda. As vrea un sfat.
Id-ul meu este oaoa.meme daca vreti sa va spun motivele pentru care sunt asa.

8 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Probabil ca ai suferit o pierdere, sau esti la o rascruce de drum si nu stii ce cale sa alegi. Oricum, te aduc si eu in lista si putem discuta. Sunt sigura ca este ceva de moment.

| blaxy a răspuns:

Din experientza mea eu cel mai bine stiu sa nu stau acasa si sa nu askult muzicaa trista dar sa ies cu prietenii in fiecare zi cind e posibil si sa nu diskut despre trekut.stii uneori noi ne uitam atit de mult la usa care s-a inchis inkit nu o vedem pe cea care sa deskis si unde putem fi mai mult fericiti.iesi cu kolegii prietenii si ditreazate si implicate in orice subiect de diskutie.

| Florinn11 a răspuns:

Oana, dar care este cauza care te face sa ai gandurile astea? thinking e ceva legat de iubire sau?

| Florinn11 a răspuns:

Aa big grin te inteleg. Daca ai nevoie de un sfat sau sprijin poti conta pe mine big grin te ajut cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Existenta ta nu este inutila. Daca era inutila si nu aveai niciun rost, nu mai primeai viata.Iti dau add sa vedem daca te pot ajuta.

| fakename a răspuns:

Daca vrei putem sa ne sinucidem impreuna, dar partea naspa e ca trebuie sa scriem un bilet si sa spunem acolo dorintele noastre sa fie asa frumos. EU am incercat odata sa ma autosugrum. Vroiam sa vad luminita de la capatul tunelului, dar dupa 20minute de ma dureau mainile de cat m0am strans de gat incepusem sa vad albastru;

| fakename a răspuns:

Zi-mi unde stai sa vin cu cativa prieteni la tine dam o petrecere ne simtem bine, si or sa dispara gandurile negre.

| Oannaa_3666 explică:

@Florinn am multe motive, dar prefer sa nu spun o poveste pe TPU.