| PiatraMica a întrebat:

Ajutor! deci ma gandeam la sinucidere dar mai intai sa-mi spun pacatele si le enumeram aveam o piatra in mana si cand ma gandeam tot mai des la aceasta metoda sa scap de chinuri mia picat piatra din mana si mia atras atentia. Ce e asta vreun semn ceva? fara raspunsuri stupide va rog mult deci chiar am nevoie de un sfat.

Răspuns Câştigător
| lorycik27 a răspuns:

Iubita.orice s-ar fi intamplat nu trebuie sa te gandesti la sinucidere.pentru nimeni si nimic in lume nu merita sa faci asta.si eu am avut o perioada in care ma gandeam la asta, dar pana intr-o zi cand m-am trezit la realitate si mi-am dat sama ca pentru nimeni si nimic in lumea asta nu merita sa imi iau vita. sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| ForEver_2956 a răspuns:

Eeii, nu trebuie sa te gadesti la asa ceva.gandeste-te ca daca iti enumerai pacatele, sinuciderea e de 1000 de ori mai mari ca cele pe care le-ai facut.eu cred ca r trebui sa vorbesti cu un pshilog...si eu am avut probleme cu familia.ma simteam inutila in tot ce faceam asa ca am mers la osholog si mi s-au mai deschis ochii!
ai grija!