| ZeroGraviton a întrebat:

In ultimul timp iubita mea vine la mine si ne sarutam se urca peste mine etc dar in ultimul timp dupa ce pleaca ea pe mine incep sa ma doara ouale (am 15 ani)de la ce poate sa fie si cum pot sa fac ca sa nu mai ma doara?

14 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Azure are dreptate.E de la excitatie.Nu ai decat sa astepti sau sa te masturbezibig grin.Ele erau pregatite de actiune si tu nu le-ai oferit ce voiautongue

| Azµre a răspuns:

Dai o labă...

| ZeroGraviton explică (pentru Azµre):

Frate borbesc serios tu stii ce te dor ouale?

| Azµre a răspuns (pentru ZeroGraviton):

Și ți se pare că eu fac mișto de tine?!
Ai 2 Variante :
1) Te dor pentru că te-ai excitat, și asta înseamnă că va trece într-o oră, două maxim, ori dai o labă.
2) Ai răcit la **** că ai stat desculț sau ți-a fost frig la picioare și atuni nu va trece, fără tratament.

Poți pune o sticlă cu apă fierbinte între picioare și să te rogi că va trece

| ZeroGraviton explică (pentru Azµre):

Nu ma doare max 1 ora dar frate cum draq sa dau o laba de fiecare data cand ma int cu ea WTF?

| Azµre a răspuns (pentru ZeroGraviton):

Ai 15 ani ce vrei să faci? Dacă te gândești de la vârsta asta să faci sex, eu zic să o lași baltă nu sunteți niciunul din voi pregătiți. Apropo câți ani are tipa?

| ZeroGraviton explică (pentru Azµre):

Tot 15 *** frate mersi

| Azµre a răspuns (pentru ZeroGraviton):

Fă cum ți-am spus cu sticla de apă și trece în 10-15 minute, și încearcă să nu te mai gândești la sex laughing
Acu recunoaște când vă sărutați, pipăiți că nu ți-ar veni să o f...

| ZeroGraviton explică (pentru Azµre):

Ce e adevarat e adevaratlaughing

| ZeroGraviton explică (pentru Azµre):

Ce e adevarat e adevarat laughing

| Azµre a răspuns (pentru ZeroGraviton):

Eh, vezi tu te descurci. Așa e la început.

| ZeroGraviton explică (pentru Azµre):

Mersi mult frate! dar de curiozitate cati ani ai?

| LineGuide a răspuns:

Te excita prea tare, si daca nu faceti nimic e normal sa simti ca te dor testiculele(asa trebuia sa le zici de la bun inceput). Sentimentul\Efectul excitarii e unul dintre cele mai periculoase, nu te mai juca cu chesti deastea...ca poti ajunge si la lucruri mai grave.Crezi ce vrei...dar am vazut cazuri.
Mult noroc!

| Inteli7 a răspuns:

Se mai intampla mie unu (17ani) dupa ce ma intalnesc cu prietena si se intampla la fel (nu ajungem pana la sex) imi ramane in stare de erectie cam vreo 350-40de min.Ce vreau eu sa reiasa... fiecare cu problema lui.Deci stai linistit si nu te gandi la sex la 15 ani.