| andreiabostaan122 a întrebat:

Imi place mult de un baiat, ne stim de jumate de an si sincer il iubesc! El are iubita de un an insa ea l-a inselat de nenumarate ori! Stam la 100km distanta in orase diferite. Ambii isi au parolele la conturi etc si ea mereu iese cumva cu altii pe ascuns si el afla. Noi iesim noaptea uneori cand vin in orasul lui, stam in masina lui cu orele si ne plimbam... problema e ca mereu cand iesim doar ne sarutam cu orele, atingem etc insa el cu ea se joaca, fac chestii fun, vorbesc, pleaca la concerte. Cu mine doar se saruta si sincer cred ca ma foloseste dar nu am idee...I-am dat si bani de benzina si un iphone 5 vechi ca avea nevoie de piesele lui. Mereu plang de dorul lui si el stie asta, stie ca mereu o sa ma poata avea si mi-a zis ca poate peste un an cand vine in orasul meu o sa ne intersectam pe mai mult timp si poate e right person wrong time. Mai mentionez ca ultima data cand am iesit cu el, se scria cu iubita lui. Si sincer nu stiu ce sa cred despre relatia noastra.Credeti ca ma iubeste sau sa incep sa il ignor poate?

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Doar vrea sa faca ce face si iubita lui, asta e tot.Sa nu cada el de fraier.Asa ca tu esti cea mai buna optiune.Crede-ma el se simte confortabil cu iubita lui,facand acest lucru cu tine,pentru ca sunt chit,fac aceleasi lucruri.
Tu ori ramai si te distrezi, ori ii tai pentru ceva timp contactul cu tine, sau pur si simplu un ultimatum, ori aia ori tu.
E simplu ce ai de facut.
Daca iti place sa suferi, ramai si sufera.Multi baieti astepta sa vorbesca cu o persoana minunata ca si tine,crede-ma.
Nu te teme ca o sa suferi,pentru ca asa o sa inveti sa nu mai vorbesti cu alti baieti,care au iubita.
Sau cel putin, atinge-ti interesele, iesi si tu cu alti baieti, sa vezi cum o sa fiarba.
Nu lasa orgoliul jos pentru nimeni in lumea asta, ok?

| andreiabostaan122 explică (pentru NarcisIfrim):

Mersi mult din suflet!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Groaznic, și relația și ce face cu tine și faptul că-ți petreci timpul cu-n astfel de om.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât el are iubită e clar că nu te iubește, se folosește de tine. Cu alte cuvinte ești pe locul 2 în viața lui.
De unde știi tu că iubita lui la înșelat de nenumărate ori? Ai vreo dovadă, ești tu sigură de asta sau e doar o scuză pentru a nu vedea realitatea?
Ar trebui să ai un pic de orgoliu, demnitate și să nu mai umbli cu el.

| andreiabostaan122 explică (pentru Andreeush):

Sunt sigura de asta, el a aflat si ea singura mi-a povestit mie. Acum ei iar s-au despartit dar cred ca se vor impaca inapoi cum o fac de fiecare data... in fine, el acum iar imi scrie si vrea sa ii dau si un laptop...

| Marius22222222222 a răspuns:

Ultima dată când ati iesit scria cu iubita lui.pe bune?! clar nu e de tine