| pogacel a întrebat:

In urma cu o seara am facut dus si mi-am spalat bine capul penisului. Azi dimineata l-am decalotat complet sa vad daca miroase si mirosea foarte putin a peste. Am facut asta dupa ce am urinat o data. E normal?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da nene ca peste noapte se acumuleaza bacterii. De aia e frumi sa faci un dus inaine de sexy time.

| Cksihja a răspuns:

În mare parte e mirosul chestiei cu care te-ai dat care s-a combinat cu urina și s-a descompus.

| IchigoKurosaki a răspuns:

Sa știi ca mirosea a pește deoarece apa când se clocește undeva inchis miroase cam a pește. Si da e si din cauza urinei. Poate ca nu te speli cu săpun si de aia.