| stefygirl a întrebat:

In vara asta m+am combinat cu un baiat la inceput s-a comportat la fel ca si acum dar nu mai simt ca-mi place de el? Dc?

Răspuns Câştigător
| pinkangel_6099 a răspuns:

Pt k nu l'ai iubit... l'ai placut... si placutu asta nu dureaza mult... daca nu mai simti nimic pentru el de ce nu vorbesti cu el si ii explici ca nu mai merge asa si k trebuie sa va despartiti?

8 răspunsuri:
| stephie21 a răspuns:

Nu esti indragostita de el, nu-l iubesti si nici nu cred ca-l vei iubi vreodata! La inceput e atractia fizica, pasiunea, iar acestea trec la fel de repede cum au venit si daca nu aveti nimic in comun e normal sa nu-ti mai placa! Cand iubesti nu te plictisesti niciodata cu iubitul tau, stati de vorba si timpul parca zboara, te uiti la ceas si nu-ti vine sa crezi cum trece de repede...Vei vedea cand te vei indragosti!
Sa iubesti si sa fii iubita!

| rey a răspuns:

Pentru că probabil eşti încă adolescentă şi faci selecţia masculului a cărei gene le vei perpetua. Sau...

| rebelutza4u a răspuns:

Nu ai simti nimic cu adevarat pentru el...doar atractie fizica... o sa vezi cand o sa intalnesti un baiat pe care sa il iubesti ca nu o sa te mai plictisesti.

| faranume a răspuns:

Cred ca te-ai plictisit de el...nu stiu ce sa iti zicstraight face

| Danutz_8401 a răspuns:

Probabil nu te mai atarge persoana lui. iar motivul este ca e la fel zi de zi
adica...incercati si voi ceva nou... dar incepeti si voi mai intai cu o discutie intre voi...

| little_dy a răspuns:

Hmm.eu cred ca de fapt nu ti-a placut deloc de el ceea ce tu ai simti probabli a fost doar atractie fizic si dorinta de-al cucerii de a fi cu el. de indata ce v-ati combinat interesul tau pentru el a ajuns la zero .parerea mea nu iti pierde timpul daca nu e vb de iubire si incearca sa iti clasifici bine sentimentele.(asta se intampla cu timpul dar incearca sa te cunosti mai bine pe tine ) succes pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai simpti cati place de el, renunta, asa cum probabil ai renuntat la multe alte lucruri din viata ta...

| mariusake a răspuns:

Sa iti placa de cineva e una... dar sa iubesti e cu totul altceva, tu probabil l-ai placut din cauza aspectului sau sau din cauza banilor sau au fost alte motive dar tu nu ai trait cu adevarat un sentiment de iubire... deci cred ca te-ai plictisit pur si simplu si vrei sa incerci si altceva... sa fi indragostit/a e un lucru minunat, e de vis, peste tot iti v-a aparea persoana iubita, pentru tine acea persoana este idealul tau in viata... eu asa vad lucrurile blushing :X caci sunt indragostit pana peste cap :X. iubesc necontrolat tongue :X