| Stefan092 a întrebat:

Azi am inceput sa vorbesc cu o persoana, care in trecut, cand eram mai mici, nu ne suportam in niciun fel, dar acum, s-a comportat astfel. Mi-a zis ca ii place de un baiat la care nu i-a zis nici bff-ul ei. Problema este ca o plac

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Te-a bagat ea in seama? Ar fi putut sa faca asta fiindca tu esti baiatul de care ii place, de aceea ti-a si spus. Daca nu, ar trebui sa o lasi balta fiindca ar fi slabe sansele sa fii cu ea daca ei ii place de altcineva.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca e atrasa de altul slabe sanse sa se uite la tine