| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si cu el cat am fost intr-o excursie s-a comportat frumos cu mine ba chiar credeau ca suntem impreuna. Dar cand am ajuns aksa doar ca ma saluta si dupa aia am aflat ca in timpul excursiei si in timp ce se dadea la mine el ii ceruse prietenia prin telefon altei fete. m-am simtit prost la inceput cand am aflat dar cum aceea fata nu la acceptat ca sa ma simt eu mai bine am inceput sa-i fac in ciuda.La un momendat chiar functiona deoarece se vedea k se simte prost fata de mine, apoi si-a cerut scuze pe mess si eu i le-am acceptat. Dupa aceea m-am comportat normal cu el ca si cu oricine altcineva dar acum uneori se uita asa la mine si nu stiudaca acum oare ii place lui de mine. Oricum incerc sa ma feresc de el dar nu pot sa inteleg de ce pentru ca eu as vrea sa fiu cu el. oare lui ii place de mine?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cati ani ai? 12-14? E chiar asa greu sa te duci si sa-l intrebi, cand se uita asa la tine, ce vrea sa iti transmita astfel?! Ia initiativa! Te va aprecia pentru asta, daca e really inteligent! Success!

| SimpleSergio a răspuns:

Trebuie sa mai cresti happy.sa mai inveti .sa te maturizezi...altfel strici placerea unei relatii, crede-ma!
un sfat pentru tine: du-te si vorbeste cu el happy.comunicarea este cea mai directa forma de raport.pe langa asta mai e si comportamentul (comunicare nonverbala), .invita-l in oras. faceti activitati comune... o sa se prindawinking.si apoi cand crezi...cand vrei tu saruta-l! fara regrete.sunt 10000 mil. de baieti in lumea astawinking...crede-ma n-o sa regreti! o zi buna!