| elag a întrebat:

In ziua de azi mai exista iubire adevarata?

Răspuns Câştigător
| RaluNico a răspuns:

Eu cred ca mai exista.
la un moment dat persoanele se plictisesc sa se distreze...si sa isi tot bata joc de relatii...sa meraga la discoteci, sa bea, etc.
atunci se maturizeaza..si si dau seama de ceea ce vor in viata.
atunci incep sa iubesca cu adevarat.
atunci privesc cu adevarat in interiorul unei persoana, nu doar aspectul fizichappy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu cred ca mai e asa cum era pe vremuri, atunci se insela mai putin si interesul pe bani nu era asa important. Lumea era cat de cat calculata si mai organizata, acum e haos ba chiar mai e putin si copii mici ajung sa se prosteasca daca ii vedem pe cei de 14 - 13 ani cu sexul in cap mai tarziu ii vedem si pe cei de 9 - 10 ani asa doamne fereste.

| elag explică (pentru mgtow):

Cata dreptate...

| elag explică (pentru elag):

Adica acum un copil de 4 ani primeste o tableat in schim cand am fost eu de 4 ani nu era nici telefon mobil si de aici vin toate

| mona a răspuns:

Exista dar mai rar

| eliaclodia a răspuns:

Iubirea nu poate fi decat adevarata. Ea este sau nu este. To be or not to be.

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exista dar cam rar si de multe ori nu este din ambele parti.

| slowswag a răspuns:

Da,dar mai rar

Răspuns utilizator avertizat