| RAY a întrebat:

Credeti ca adevarata iubire e doar in adolecenta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e ca aia cu "cei mai frumosi ani sunt anii de liceu". Depinde foarte mult de om si de perioada relatiei. Poti sa iubesti o singura data in viata si bine in adolescenta ori in adolescenta poti sa nu iei nimic in serios si sa te indragostesti cu adevarat la 25-30 de ani...

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz, mai mult in adolescenta este o ''curiozitate'', mai incolo, cand ajungi la maturitate se pot considera relatiile ca fiind serioase si pline de iubire.

| Morrígu a răspuns:

Nu.
Iubirea eternă sau adevărată nu există, dar ne putem îndrăgosti în fiecare zi la orice vârstă.

| Ciumpi35 a răspuns:

Toate iubirile sunt adevărate