| Sara a întrebat:

In ziua dinaintea ciclullui aveti o scurgere maronie?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil, inseamna ca se elimina fractionat endometrul. Daca dureaza doar o zi si e asa dintotdeauna, e ok. Daca dureaza mai mult sau a parut de curand, e semn de dezechilibru hormonal si impune o vizita la ginecolog.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De regula da.

| buburuzAndreea a răspuns:

Eu am putin. Si inainte si dupa.

| AndutzaAndu a răspuns:

Da, asta inseamna ca trebuie sa-ti vina ciclul peste o zi sau doua...depinde

| Gabry a răspuns:

Mie nu mi-a venit nimic maroniu...

| troxanici a răspuns:

De obicei inainte da, si dupa cateva zile cate putin, cand e pe terminate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate la inceputul si sfarsitul ciclului sa vina maroniu, dar nu abundent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat. dupa, da, inainte, nu