| provocare a întrebat:

Am o prietena care e virgina si mi-a povestit faptul ca a facut petting cu prietenul ei.Din ce mi-a zis,nu a avut loc nicio penetrare,organul lui neatigandu-se cu al ei,cel mai aproape fiind anusul,dar cu toate acestea ei sunt ingrijorati(ca lichidul lui sa fi ajuns in vaginul ei).Mi-a zis ca in ziua dinaintea eventimentului avea o scurgere maronie,iar dupa eveniment seara, scurgerea era mai abundenta.Le-am zis ca sansele sunt de 0, 1%, dar tot sunt suspiciosi. Daca acea scurgere este prezenta si in urmatoarele zile sau devine menstruatie in toate regula pot scapa de orice suspiciune?

Răspuns Câştigător
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata. In primul rand nu si-au atins organele. In al doilea rand sperma trebuie sa intre in vagin, nu doar sa ajunga, mai ales ca ea este virgina. Nu exista motive de ingrijorare in acest caz.

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În cazul ăsta, da.

| provocare explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Da? Pot scapa de orice suspiciune, ea nu e insarcinata?

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru provocare):

După cum spui tu, trebuie să apară menstruaţia.Deci,nu sunt probleme.
Totuşi, ar fi bune câteva prezervative prin buzunar.