| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

In ziua in care ne-am despartit am plins si nu ma opream din plins.Ne intilneam la scoala, nu vorbeam.Acum ma gindesc de ce am fost asa de proasta si m-am gindit numai la verisorul si verisoara mea(ei sau certat), si i-am spus prietenei mele ca imi vine sa ma bat cu capul de pereti, azi nu mai pot, imi vine sa ii scriu 100 de mesaje, nu ma simt bine cind nu vb cu el o zi, dar noi nu am vb deja 1 saptamana, si ma doare lucrul asta. Iar prietena mea la sunat si l-a intrebat daca Gaby,(ma numesc Gaby) ar vrea sa impace cu tine o vei face? Si el a spus:Gaby nu va vrea asta deja niciodata, si asta inseamna ca nu ne impacam, dar eu nu o pot obliga.

Si la mai intrebat daca ne impacam si el a spus NU.

Si chiar am vrut sa ii scriu mesaj sa ne impacam dar dupa ce i-a spus prietenei mele, nu ii mai scriu. Dar nu ma pot concentra la nimic, nu stiu ce sa fac.Ma simt atit de rau, fara el nu pot.Cind am o problema si nu o pot rezolva incep a plinge si vb singura cu mine spunindaca era Andrei linga mine, imi spunea totul va fi bine, si trecea totul deodata.

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

Câtă melancolie, scuze dar de ce nu vorbești cu el îi spui că te doare faptul că nu vorbiți și va-ți distanțat și dacă vrea să fiți din nou împreună măcar să încercați iar că poate va fi mai bine. Dacă tot nu merge las-o baltă că nu-l poți obliga. Poate încă simte ceva pentru tine și se lasă bătut șă mai încearcă o dată. Baftă! happy

1 răspuns:
| anonimatus a răspuns:

Incercarea moarte nare.incearca si s-ar putea sa iasa ceva bunbig grin