| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Inaltimea conteaza? eu sunt prea inalt si ea prea mica laughing medalie si voturi! raspundeti sincer!

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Nu, nu conteaza, atata timp cat va iubiti, va intelegeti este bine, inaltimea chiar nu conteaza.happy

8 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Mie mi se pare OK. Sunt cupluri unde fata e inaltoaga si baiatul e micut asa ca e mai bine invers. Si chiar e frumos pentru o fata sa aiba un prieten inalt.

| DragosMentol a răspuns:

Ma e bhn sa fie mai mik fata ce *** is urate huidumele alea mari... Sti cum e cu cat mai mik cu atat mai gingas(nu ma refer si la ceai in pantaloni ca acol e de rau rolling on the floor )
In concluzie: nu-i nimic rautongue

| giuly a răspuns:

Deloc!
Dacă tu ai 2 metri şi ea 1, 20 e perfect! ^^

| Ambasada a răspuns:

Stai linistit. :*
Atata timp cat baiatul e mai mare e foarte foare ok.
Si sa iti zic si de ce.
Unei fete ii place cand partenerul e mai mare.asa ar fi normal [el sa fie cel marelaughing]
Deoarece se simt in siguranta si ele fiind mai mici nu stiu cum sa iti zic laughing.Le place sa fie tinute in brate.
Cred ca e cel mai frumos lucru ca baiatul sa fie macar cu 15 de centimetri mai mare ca fata.
Deci stai linistit.>big grin

| BeyondTheDarkSun explică:

Giuly la ce te referi prin asta?

| adda_3343 a răspuns:

Parerea mea este ca daca exista dragoste inaltimea nu mai conteazahappy atunci cand iubesti cu adevarat defectele nu se mai observaba chiar se pot transforma in atuuribig grin

| Alexandra8989 a răspuns:

O conta si inaltimea dar nu uita cea mai de pret e iubirea

| Bobby_1770 a răspuns:

Mai taie mai taie