| ShamefulCookie a întrebat:

cum as putea exersa primul sarut? Sunt in prima relatie.

Răspuns Câştigător
| blacksky13 a răspuns:

Sa exersezi pe prieteni clar nu e o idee buna(nu o lua personal) asa ca cel mai ar fi, după mine, ca atunci când simți tu ca e momentul, pur și simplu apropie-te de ea tandru și vorbeste-i despre chestii care ii plac sau despre amintiri frumoase ale tale sau ale ei și după sa încerci cat mai mult sa te uiți în ochii ei și sa ii dai de înțeles ca ții la ea și ca o iubești și încearcă sa te apropii de ea dând semne ca vrei iar daca ea nu zice nimic și îți "răspunde" atunci eu zic sa nu ratezi șansa. Oricum încearcă sa ii faci cat mai mult pe plac iar dacă ea este genul ala de fata fidela relației eu zic sa nu ratezi nicio ocazie. Bafta!

3 răspunsuri:
| MaTeOGG a răspuns:

Vine de la sine. Nici eu nu am avut parte de primul sarut, dar normal vine de la sine. Ii musti buzele, sau va bagati unul altuia limba in gura ( sarutul frantuzesc ) etc.

| Anisia15ana a răspuns:

E ceva spontan.Nu trebuie să înveți, faci totul după cum simți.
Succes!

| Anisia15ana a răspuns:

Totul simți.