| MarianaAlexia a întrebat:

Deci... pentru toti cei care au crezut ca vreau sa ma sarut singura voiam sa zic sa ma sarut cu iubitul meu... cum fac? Nu stiu sa sarut sad

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu exista sa stii, sau sa stai nu stiu cum, cu buzele asa sau asa, sau un tutorial, etc, doar o faci pur si simplu, restul vine de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| Sportfreak a răspuns:

Iti apropi buzele de ale lui dupa il pupi pe buze rolling on the floor si daca vrei ceva mai senzual, scoate limba si,, plimbate pe a lui ``happy