| mariaioana123 a întrebat:

Încep să-mi introduc degetele în vagin, simt nevoia, nuștiu... e ceva grav dacă fac asta? Și simt că mă excit...

8 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Nu, nu e ceva grav, doar ca s.ar putea pentru ca faci asta sa nu.ti mai cauti un partener pentru ca esti satisfacuta astfel.

| lplostonyou a răspuns:

Nu e grav, incearca si cu un barbat, e mult mai interesanthappy

| Tania a răspuns:

Nu,stai linistita si nu te simti vinovata.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

E normal

| cosmin21 a răspuns:

Nu,e ceva perfect normal, se cheama masturbare.

| valy31 a răspuns:

Nu este nimic grav. Este ceva normal prin care toti trecem. Asta inseamna ca te dezvolti, ca trupul tau se maturizeaza. Totusi fi atenta ce faci cu degetele, sa nu te introduci prea adanc, asta daca nu vrei ca din greseala sa te dezvirginezi. happy

| Ionutz a răspuns:

Nu

| mady_2471 a răspuns:

Mai bine fa-o cu iubitul ca o sa te excitema mai bine