| tonyc7 a întrebat:

Incepand cu ce varsta considera in general femeile tinere ca fiind batran un barbat? Adica batran pentru ele!

16 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Depinde la persoană la persoană, fiecare are preferințele sale. Pentru mine, un bărbat bătrân ar fi cu peste 20 de ani mai mare decât mine.

| aditimus a răspuns:

Diferenta intre un barbat si o femeie nu ar trebui sa fie mai mare de 7 ani intre ei.

| AnemonaP a răspuns (pentru aditimus):

Unde scrie asta?

| tonyc7 explică (pentru AnemonaP):

Nicaieri. A dat un raspuns subiectiv.

| aditimus a răspuns (pentru AnemonaP):

Trebuie sa scrie undeva?
Din experienta mea ca om, ca fiinta...

| AnemonaP a răspuns (pentru tonyc7):

Eu am inteles laughing eram ironica. Însă pare bătută in cuie lucrul asta la el, de asta întrebam.

| AnemonaP a răspuns (pentru aditimus):

Exact, numai din experiența ta, este parerea ta. Asta nu înseamnă ca,, trebuie"

| Violleta2022 a răspuns:

Cand diferenta dintre fata si baiat este mai mare de 5-6 ani.

| tonyc7 explică (pentru Violleta2022):

Asta dupa parerea ta. Altele ar spune ca la o diferenta de peste 20 de ani. happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru tonyc7):

Bineinteles ca dupa parerea mea, nu asta ai vrut sa aflii, parerea fiecarui user?
Cu o diferenta de peste 20 de ani il iei pentru bani si alte interese, nu pentru dragoste.

| SilentRain a răspuns:

Fiecare fată cu preferințele ei, cu standardele propi care nu se pot mula pe toată lumea

| Sofer a răspuns:

Eu am vorbit cu una ce era mai mica ca mine cu 7 ani și cică is prea bătrân pentru ea.

| Lukasssz a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine, 60 de ani.

| Valentina8 a răspuns:

Depinde si de ce varsta are femeia. Gen daca o femeie are 20 de ani, si e cu unul de 40. atunci da, acela e batran, din punctul meu de vedere. Daca o fata are 14 ani, unu de 25 de ani e clar ca e prea mare. Daca o femeie are 40 de ani iar barbatul 55 acela sigur nu va fi batran. Se schimba totul in baza ambelor varste, din punctul meu de vedere.