| BlairWaldorfGGLeightonMeesterFAN a întrebat:

Ce parere aveti despre prioritatile adolescentilor incepand cu varsta de 12, daca se pot considera adolcenti, nu copii? Prioritatile fiind sexul, iesiri nocturne, etc...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era moderna isi demonstreaza partea severawinking daca nu au fost bine instruiti isi fac de cap cica parintii de la atat servici nu au timp sa stea cu copii lor

| valy a răspuns:

Parerea mea este ca un copil incepand de la varsta de 12 ani trebuie sa se ocupe de scoala...de teme.si iesiri pana la 8, 9 seara.
Poate ca eu sunt mai de moda veche dar nu mi-ar place sa imi stiu copilul care e pana in 18 ani dupa ora 0 noaptea pe afara, prin cluburi.sau alte chestii.
Si cu sexul la fel.
Incepand cu varsta de 18 ani esti pregatit din punct de vedere sexual.nu pe la 13, 14 ani.sau cum mai sunt copilitele acelea de 9-12 ani care raman insarcinate.
Si nu adolescenti se pot numi abia dupa majorat. dar sunt unii care nici la varsta aia nu merita asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parerea mea este ca ai putea incepe deja sa iesi...adica hello eu am 10 ani si stau pe str cu fetele pina pe la vreo 11 seara...laughing