| greucufemeile a întrebat:

Initial imi zicea ca sunt dragut imi face complimente flirtam si mai mereu cand eram in clasa o surprindeam cum se uita la mine si poate n-am bagat-o in seama cat vroiam dar asta fiindca sunt retinut si timid iar acum ma trezesc ca abia ma mai baga in seama, nu se mai uita la mine, ce sa inteleg?

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Pai, pentru faptul ca ai fost timid... i-ai dat de inteles ca nu te intereseaza, de unde timiditatea asta? E tot om chiar daca are altceva in pantaloni si are pieptul mai dezvoltat ca al baietilor. Du-te la ea si spune-i direct ca simti ceva special pentru ea ce n-ai simtit pentru altcineva si iti este foarte simpatica. Incearca sa lasi timiditatea, o sa ai multe de pierdut, fii si tu mai cu tupeu.

| Mrrrrr a răspuns:

Poi daca nu ai reactionat nicicum ea a inteles ca tu nu esti interest.Mai bine spune-i ce simti pentru ea.Hai mai cu tupeu ca doar esti barbattongue

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca ai pierdut trenul.