| Bubblesexing a întrebat:

Ink o intrebare ...in timp ce faci dragoste e normal sa iti curga ceva sange daca este prima oarabig grin?

Răspuns Câştigător
| anonimanonima a răspuns:

Da normal
Depinde de organismul tau
La unele curge, iar la unele nu
Si asta se intampla numai daca esti virgina; da pentru prima oara!
Dar sa iti curga si ceva sange; si o sa te si doara.adica pe unele le doare, pe unele nu.

Sper ca pe tine sa nu te doara. Te pup:X

Funda?big grin

7 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Absolut. Mai ales la baieti. Insa nu e obligatoriu prima oara. Daca faci sex neprotejat prima oara ata se rupe mult mai repede si curge sange.

| Sperman a răspuns:

Nu, nu este normal. Daca faci sex cu o persoana care in tipul sex-ului ii curge sange sa stii ca aceea persoana nu este de pe pamant. Ea vine din spatiu, extraterestri frate, fugi ca o sa ajungi pe masa de operatii! laughing

| Bibutzu a răspuns:

Buna din nou!

Da este bine! e dovada ac numai esti virgina! Vezy? nici macar nai educatie sexsoala si deja te-ai culcat cu un baiat. fara sa stii nici macar ce ti se intampal cand te dezvirginezi. off!

| Mike959 a răspuns:

Depinde de la organinsm la organism, in mod normal da, se intampla acest lucru!

| DeeDee_4511 a răspuns:

Da, este ceva normal happy!

| BubuAdriana a răspuns:

Da este normal
funda?

| ILoveMyBoyfriend a răspuns:

Da, pentru ca atunci se rupe membrana acea subtire, numita himen happy