| smash a întrebat:

Cunosc o fata care e foarte draguta si imi place enorm de ea dar problema e ca eu cred ca ei nu i place de mine. Aseara am visat cu ea ca ne tineam de mana oare ce poate insemna? Si ce sa ii spun ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kapsunik99 a răspuns:

Awww...dragutz.pai, risca sa o intrebi daca ii place de tine. nu-i nimic daca refuza. are balta peste+ ca mai sunt fete care te asteapta:) deci eu zic sa risti altfel te vei intreba mult timp cum ar fi fost daca ar fi vrut sa fie cu tine.si crede-ma stiu cum este. eu iti sugerez sa iti iei inima in dinti, duo la un suc sau unde sunteti doar voi 2 si intreab-o. fundita plz?:* :o3

2 răspunsuri:
| Ralukutza_5288 a răspuns:

Ce dragut! Intreab-o daca vrea sa iesiti la un suc happy!

| Pufuu a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la ea, si pur si simplu ai visat-o thinking
Invito sa iesiti pe afara, sa vorbiti :d.