| MatzaNeagra a întrebat:

Intr-o relatie de adolescenti este mare diferenta de varsta sa fie de 4 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O diferenta de 5-10 ani este cam mare, dar de 4 mai merge.
Stii, se spune ca dragostea nu tine cont de varsta!
Te pup!

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, este.

| HolyPotato a răspuns:

Ba da pentru ca in perioada adolescentei pana si un an face mare diferenta, psihic si fizic. Desigur ca, cu trecerea timpului, aceasta "distanta" se diminueaza.

| grab a răspuns:

Daca ea e mai mare ca el: felicitari, o sa ai cea mai grozava experienta de pana acum.
Daca el e mai mare ca ea, sa o astepte pana e si ea pregatita sa faca pasii pe care el ii cunoaste deja.

Succes si sinceritate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca exista iubire, incredere si respect nu conteaza diferenta de varsta dintre cei doi.happy

| Zoey112 a răspuns:

Dragostea nu are varsta! daca iti place de el ce conteaza cati ani are.

| marktheshark a răspuns:

Este destul de mare, daca era de 2 ani mai mergea.

| Charice a răspuns:

Nui adv nu este chiar foarte multa diferenta big grin

| Ioana300 a răspuns:

Intr-o relatie de adolescenti este cam mare...Cu trecerea timpului nu v-a mai conta asta

| nothingggg a răspuns:

Diferenta de varsta nu e mare! Mi se pare ok