| mihaela_9665 a întrebat:

Intr-o seara am mers la o nunta. La un moment dat un baiat m-a invitat la dans. Brusc m-am indragostit de el. Dar nu stiu daca el ma iubeste. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Daca te-a invitat la dans, eu cred ca l-ai interesat intr-o anumita masura. In caz ca ii placi, te va contacta si va vrea sa te cunoasca mai bine. In caz contrar, nu va da semne de viata. Dar nu stiu daca e bine formulata ideea cum ca el "te iubeste sau nu", pentru ca banuiesc ca abia v-ati cunoscut, si astfel e cam timpuriu sa pui problema iubirii... e o mare diferenta intre a placea si a iubi.

3 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Eiiiiiiiiiiiiiiiii chiar a fost buna rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor, cum asa brusc te-ai indragostit? poate a fost o iluzie, un mister nedescoperit, cine stie poate nu e chiar atit de luminos in partea cealalta... Ok si acum cazul tau e foarte simplu, il gasesti, vorbesti cu el, analizezi, si instinctul tau iti va spune ce sa faci, ca doar esti fetita desteaptawinking mult succeswinking

| simoSTAR a răspuns:

Daca te-a invitata la dans inseamna ca nici tu nu ii esti deloc indiferenta.is atitudine, incearca sa vb cu el... daca reusesti sa vb cu el pe mess cred ca ti-ar fi mai usor sa ii sp ca il placi...nu lasa timpul sa treaca pe langa tine...macar sa stii una si buna happy succes

| Close to you a răspuns:

Incearca sa mai vorbesti cu el...nu stiu...orice...si vezi atitudinea lui fata de tine, cum se comporta (hmmm... daca te-a invitat la dans, este posibil sa te placa). Pana la urma nu ai nimic de pierdut...ba din contra...winking, daca el nu a facut primul pas incearca sa il faci tu...mult succes!